• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Taška - bag na svačinu Minecraft: Pick-Axe (20 x 25 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - taška na svačinu z katalogu zboží s grafikou a licencí populární počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Prostorná izolovaná taška na zip - spousta místa pro vaše oblíbené jídlo/svačiny. Taška má přední kapsu na zip pro rychlé občerstvení. Velikost tašky (š x v): 20 x 25 cm Materiál tašky: polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 82359 Záruka 2 roky
Barva šedá Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty