• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Super Mario Party (SWITCH) + Ovladače Joy-Con Pastel Purple / Pastel Green (SWITCH)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Tento bundle obsahuje kód ke stažení hry Super Mario Party a pár Joy-Con ovladačů ve variantě Pastel Purple/Green.

Nintendo Joy-Con jsou průlomové herní ovladače, které můžete používat při hraní ve speciálním herním gripu nebo samostatně, každý v jedné ruce. Ovladače Joy-Con, jsou ovladače kompletně vybavené sadou herních tlačítek, joystikem a řadou dalších speciálních funkcí.
 
Použití - každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu.
Připojení - k jedné konzoli Nintendo Switch je možné skrze Bluetooth bezdrátově připojit až osm ovladačů.
Výdrž - mohou na jedno nabití vydržet fungovat až 20 hodin a nabíjejí se opětovným připojením ke konzoli Nintendo Switch.Mario Party dostává svěží vítr v novém dílu na Nintendo Switch!
 
Party pokračuje na Nintendo Switch – Mario Party série se vrací s maximální zábavou pro každého! Klasický formát deskové hry dostal štědrou dávku nových strategických prvků, jako třeba specifické kostky pro každého hráče.
 
Hra také přináší nové způsoby hraní - třeba minihry s využitím Joy-Con ovladačů a nové módy, které si užijí vaši přátelé i rodina. Desková hra pro čtyři hráče se vrací s klasickým předháněním se a hledáním hvězd. Dokonce můžete spojit dvě Nintendo Switch konzole v úplně novém dynamickém herním stylu, třeba v Toad's Rec Room módu.
 
Nové módy a minihry spolu s originální deskou poskytnou tu nejlepší party, kdykoliv, kdekoliv a se všemi možnými hráči.
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 86385 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motiv Mario
Multiplayer Ano Platforma SWITCH
Výrobce Nintendo

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty