• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Školní trojdílné pouzdro Disney Minnie: 42 položek (13 x 20 x 7 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální pouzdro z katalogu produktů a licencí Disney. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Trojdílné školní pouzdro s grafikou postavičky jménem: Minnie, z animované pohádky Mickey Mouse. Pouzdro obsahuje celkem 42 položek a je skvělým pomocníkem fanynek Minnie! Rozměr: 13 cm x 20 x 7 cm Materiál: 90 % polyester, 10% polyethylentereftalát Hmotnost: 0,550 kg .

Parametry produktu

Katalog. číslo 63045 Záruka 2 roky
Barva vícebarevná Motiv Disney Mickey Mouse

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty