Školní batoh Disney: Minnie Mouse (objem 27 litrů 32 x 44 x 19 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální batoh z katalogu Disney produktů a licencí Mickey Mouse. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní tříprostorový školní batoh s motivem Minnie Mouse v růžové barvě s malou přední kapsou, dvěma bočními síťkovými kapsami na láhev. Batoh je polstrovaný s délkově nastavitelnými popruhy a uchem pro nošení v ruce. Materiál batohu: 100% polyester Velikost batohu (š - v - h): 32 x 44 x 19 cm Objem batohu: 27 l .

Parametry produktu

Katalog. číslo 70798 Záruka 2 roky
Barva růžová Motiv Disney Mickey Mouse

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty