• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Shopping taška Kiss: Ikony (38 x 38 cm) bavlna

Shopping taška Kiss: Ikony (38 x 38 cm) bavlna
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální dárkové, sběratelské a upomínkové zboží z katalogu skupiny Kiss. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní bavlněná otevřená shopping taška s grafickým potiskem. Materiál: 100% bavlna Velikost: 38,5 x 38,5 cm, délka ucha přes rameno 20,0 cm, šířka ucha přes rameno 2,5 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 69517 Záruka 2 roky
Barva černá Motiv Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty