• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Set školních potřeby Minecraft: Green (bloky, tužka, pastelky, lepidlo, ořezávátko, pravítko, guma, penál)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - školní pomůcky z katalogu zboží s grafikou a licencí populární počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Balení obsahuje: blok A5, blok A6, 5x barevné pastelky, propiska, pravítko, penál na tužky, guma, ořezávátko s lepidlem na papír. Rozměry setu (š - v - h): 25 x 30 x 3 cm Materiál setu: Plast / Papír .

Parametry produktu

Katalog. číslo 83054 Záruka 2 roky
Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty