• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Set školních a psacích pomůcek My Little Pony Můj malý Pony: Besties (sešit, pravítko, plechové pouzdro, guma, ořezávátko, pero, tužka, pastelky)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - školní pomůcky set z katalogu zboží s licencí amerického animovaného seriálu My Little Pony. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Set školních pomůcek s grafikou Besties (nejlepší kamarádky). Set obsahuje sešit, plechové pouzdro, pero, gumu, pravítko, ořezávátko, tužka, pastelky. Materiál setu: papír / plast / kov .

Parametry produktu

Katalog. číslo 83521 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty