• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Set 10 kusů školních potřeb Friends Přátelé: Central Perk

Set 10 kusů školních potřeb Friends Přátelé: Central Perk
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s licencí amerického seriálu Friends (Přátelé). Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Dárkový set 10 kusů s kancelářských potřeb s motivy známého amerického sitcomu Friends. Set obsahuje: 1 x A4 blok 2 x gelové pero 1 x žlutý zvýrazňovač 1 x pravítko 2 x tužka 1 x pouzdro na tužku 1 x penál - plechovka na tužku 1 x guma 1 x ořezávátko 1 x propiska .

Parametry produktu

Katalog. číslo 64528 Záruka 2 roky
Motiv Přátelé

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty