• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Samolepky na elektroniku DC Comics Batman: set 4 listů - 35 samolepek (16,5 x 23 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální samolepky a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí komiksového studia DC Comics. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kolekce různých ikon, postav a detailů úrovní, kombinujte a přizpůsobte své chytré telefony, tablety a notebooky a vytvořte si vlastní verzi s motivem superhrdiny Batman. Tato sada obsahuje 4 listy vodotěsných a odnímatelných samolepek .

Parametry produktu

Katalog. číslo 57714 Záruka 2 roky
Motiv DC Batman

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty