Rohožka Rolling Stones: Jazyk (60 x 40 cm) černá

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální rohožka z katalogu produktů s logem a grafikou slavné hudební skupiny Rolling Stones. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Rohožka s logem Rolling Stones a typickým logem pusy s vyplaznutým jazykem. Velikost rohožky: 40,0 cm x 60,0 cm Materiál rohožky: 30% PVC - 70% KOKOSOVÉ VLÁKNO .

Parametry produktu

Katalog. číslo 71320 Záruka 2 roky
Barva černá Motiv Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty