• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Rohožka Friends Přátelé: Central Perk (60 x 40 cm) zelená

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální rohožka z katalogu merchandise produktů s licencovaným logem a grafikou populárního amerického seriálu Přátelé. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Rohožka inspirovaná logem kavárny Central Perk. Velikost rohožky: 40,0 cm x 60,0 cm Materiál rohožky: 30% PVC - 70% KOKOSOVÉ VLÁKNO .

Parametry produktu

Katalog. číslo 57302 Záruka 2 roky
Barva zelená Motiv Přátelé

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty