• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Řetízek na krk s přívěskem Harry Potter: Znak relikvie smrti

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - řetízek na krk s přívěskem z katalogu zboží s licencí knižní a filmové ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní kovový (povrchově postříbřený) řetízek na krk s přívěškem ve tvaru symbolu pro znázornění Relikvií smrti: tří legendárních předmětů, které by po sjednocení udělaly z majitele Mistra smrti. Bezová hůlka byla reprezentována rovnou svislou čárou, kámen vzkříšení kruhem, který ji obklopoval, a nakonec trojúhelník, který je oba obklopoval, představoval plášť neviditelnosti. Řetízek je vhodný pro všechny menší i větší fanoušky Harryho Pottera. Tento řetízek je dodáván na oficiální kartičce se značkou Harryho Pottera a na zadní straně je vyobrazeno logo společnosti Warner Bros. Délka rozepnutého řetízku: 41 cm Šířka přívěsku: 1,5 cm Materiál řetízku: 100% kov .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79592 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty