• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Řetízek na krk s přívěskem Harry Potter: Zlatonka

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - řetízek na krk s přívěskem z katalogu zboží s licencí knižní a filmové ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní kovový (povrchově postříbřený) řetízek na krk s přívěškem ve tvaru malého okřídleného kouzelného zlatého míčku: Zlatonky (Golden Snitch) z kouzelnického sportu Famfrpálu v knihách a filmech Harryho Pottera. Během zápasu poletuje mezi hráči a jejím chycením zápas končí. Mužstvo, které Zlatonku chytí, získá navíc 150 bodů. To je ovšem obtížné vzhledem k tomu, že poletuje velmi rychle. Staňte se s tímto přívěskem majitelem Zlatonky a doveďte svůj tým k vítězství! Tento řetízek je dodáván na oficiální kartičce se značkou Harryho Pottera a na zadní straně je vyobrazeno logo společnosti Warner Bros. Délka rozepnutého řetízku: 41 cm Rozměry přívěsku (š-v): 3,7 x 0,8 cm Materiál řetízku: 100% kov .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79594 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty