Resident Evil (BAZAR) (PS1)

Resident Evil (BAZAR) (PS1)
Obrázek může být pouze ilustrační - vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Jedná se o bazarový, použitý kus, stav krabičky a disku je velice dobrý

Svět se otevírá za městem Raccoon City v červenci roku 1998, kdy jsme seznámeni s děsivými událostmi o násilných vraždách a podivných výskytech zdeformovaných lidí a zvířat. Ve městě na policejní stanici R.P.D. (Raccoon Police Department) je tento případ přidělen složce S.T.A.R.S. (Special Tactics And Rescue Service), složen ze dvou týmů (Bravo a Alfa) vedeny Albert Wesker.

Prvním plánem je vyslání týmu Bravo, vedený Enricem Marinim. Ten chvíli po přistání ztrácí veškeré spojení s velitelstvím (Resident Evil 0). Následně je rozhodnuto o vyslání druhého, hlavního týmu Alfa na prošetření. Hlavním antagonistou celé série (až do pátého dílu Resident Evil) je Albert Wesker. My se však ujímáme hrdinů a to Chrise Redfielda a Jill Valentine.

Hned po výsadku v lesích, kde byl zaznamenám poslední výskyt Bravo týmu je celá jednotka napadena krvelačnými psy. Pilot Brad Vickers v panice odlétá a zanechává celý tým napospas osudu. Ti se schovávají v blízkém panství. To se po prvním dojmu jeví velmi podezřele a členové se rozdělují a průzkum začíná. Prochází tak sofistikovaným panstvím plný pastí a podivných záhad, navštíví i blízké okolí s kůlnou. Přes zahradní domek do vodních nádrží na žraloky až do podzemních laboratoří.

Hned úvodu je pohřešován mimo jednoho partnera i sám Albert Wesker. Jill za pomoci Barryho Burtona a Chris s Rebeccou Chambers (přeživší z předchozího týmu) procházejí komplikovanou stavbu a zjišťují, že je celý zamořen chodícími mrtvými a jinými nepřáteli (obrovský had na půdě, agresivní žraloci atd.). Přicházejí celé věci na kloub a zjišťují, že za vším stojí společnost Umbrella, obrovská společnost zaštiťující jak technologii, zdravotnictví, tak armádu. V podzemních laboratořích vznikal projekt T-virus, virová látka prvotně brána jako lékařský průlom, ale stal se tak tzv. bio-organickou zbraní, ovlivňující strukturu buněk a vynucení různorodých mutací u různých tvorů, na kterých byl virus testován.Parametry produktu

Katalog. číslo 22268 Záruka 2 roky
Druh Hra Jazyk hry EN
Motiv Resident Evil Obal EN
Platforma PS1 Typ Bazar
Typ distribuce Krabicová Výrobce Capcom
Žánr Akční, Horor

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty