• Přepravci aktuálně doručují 2-3 pracovní dny
  • Garantované doručení do Vánoc při objednání do 17.12.2021
  • DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Red Steel (Wii)

Red Steel (Wii)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Příběh hry Red Steel staví hlavního hrdinu do nepříliš záviděníhodné situace, kdy je jeho sličná snoubenka unesena a její otec – svrchovaný boss japonské mafie – brutálně zavražděn konkurenčním gangem. Jediná cesta za záchranou jeho milované vede z Los Angeles do japonského Tokya, kde se musí postavit nevypočitatelném a ničemu se neštítícímu místnímu podsvětí!

• Exkluzivní počin určený výhradně pro nový videoherní systém Nintendo Wii. Red Steel je od počátku vyvíjen s ohledem na unikátní možnosti, které akčním hrám z pohledu první osoby nová platforma nabízí!
• Nejsilnější zbraň je ve vaší ruce! Naplno využijte možností revolučního bezdrátového Wii ovladače a bojujte jako nikdy předtím! Napodobte všechny dechberoucí pohyby z akčních filmů a předveďte svým nepřátelům, že meče v kombinaci se střelnými zbraněmi je spojení, jehož následek zcela zdrcující!
• Zvládněte smrtící břity sečných zbraní a naučte se využívat bohatý potenciál široké škály nejrůznějších výzbroje pro boj na větší vzdálenosti.
• Základem je správný postoj. Naučte se koncentrovat svou mysl a ve vhodný okamžik překvapit zástupy nepřátel nečekaným výpadem. V případě krajní nutnosti je možné pozastavit čas a s rozmyslem zaměřit více nepřátel najednou.
• Staňte se novodobým samurajem a osvojte si umění orientálního japonského boje. Potom již stačí získané zkušenosti přesvědčivě demonstrovat svým protivníkům a jejich respekt a obdiv vás nemine.
• Herní režimy pro více hráčů – soupeřte s vašimi přáteli na rozdělené herní obrazovce – pouze tak se přesvědčíte, kdo je skutečným mistrem!

Parametry produktu

Katalog. číslo 1824 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Wii Výrobce UbiSoft
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty