Red Dead Redemption (SWITCH) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - záruka 6 měsíců.
Zažijte epická westernová dobrodružství, která definovala generaci, nyní na Nintendo Switch

Když federální agenti ohrožují jeho rodinu, bývalý psanec John Marston je nucen pronásledovat gang zločinců, které kdysi nazýval přáteli. Zažijte Marstonovu cestu přes rozlehlé pláně amerického západu a Mexika, když bojuje, aby pohřbil svou krví potřísněnou minulost v kritikou uznávaném předchůdci trháku z roku 2018, Red Dead Redemption 2.

Součástí je také Undead Nightmare, ikonický hororový příběh, který proměňuje svět Red Dead Redemption v apokalyptický boj o přežití proti hordě zombie. Red Dead Redemption s kompletními příběhy obou her pro jednoho hráče obsahuje také bonusový obsah z edice Game of the Year a další.
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 88534 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ne
Obal IT Platforma SWITCH
Typ distribuce Krabicová Výrobce Rockstar Games
Žánr Adventury, Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty