• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Wanderer (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Hra Wanderer pro PSVR je dobrodružství v čase i prostoru. Vydejte se po stopách těch, kteří šli před vámi. Prozkoumejte události ztracené v čase a ocitněte se uprostřed nejvýznamnějších událostí lidstva a zažijte dobrodružství jako nikdy dřív.  
 
Unikátní kombinace hádanek ve st#ylu únikových her, hmatových interakcí a arkádových sekvencí vám umožní zažít nejvýznamnější události v historii, objevit důležité vynálezy a nebo vžít se do role slavných dobyvatelů. Připravte se na šílené vynálezy Nikoly Tesly.
 
Postavte pódium na Woodstocku v roce 1969. Ochraňte krále před pádem civilizace. Odhalte zrádce během druhé světové války. Leťte do vesmíru s Amelií Earhartovou a mnoho dalšího!
 
Počet hráčů: 1
Online hra pro více hráčů: ANO
Doporučený věk: (Rating PEGI)
 
Minimální konfigurace hry Wanderer pro PS4(minimum system requirements) konzole SONY PlayStation 4, 2ks MOVE Motion Controller, Playstation VR a Playstattion Kamera, HDD 11GB

Parametry produktu

Katalog. číslo 74971 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS4 VR Žánr Horor

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty