• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Proměňovací 3D obrázek Harry Potter v rámečku: Harry & Sirius - 3D plakát (25,4 x 20 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální 3D plakát z katalogu produktů a licencí filmové sci-fi ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kouzelný 3D plakát v černém rámu a měnícím se motivem Harryho a Siriuse, ze slavné filmové sci-fi ságy Harry Potter. Tento plakát je skvělou dekorací pro Vaše pokoje. Velikost plakátu: 25,4 cm x 20 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 63570 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty