Pracovní poznámkový blok The Lord of the Rings Pán prstenů: Prsten (19,5 x 12 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální poznámkový travel zápisník z katalogu produktů s licencí populární filmové ságy Lord Of The Rings/Pán Prstenů. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní cestovní poznámkový zápisník v měkkém hnědém koženkovém obalu ze syntetické kůže. Na přední straně obalu vytlačena grafika inspirovaná symboly filmů Pán prstenů. Koženkový obal stahovatelný praktickou gumou obsahuje dva samostatné a gumou uchycené poznámkové bloky v tvrdších obalových deskách. Jeden blok linkovaný, druhý blok vytečkovaný do čtverečkovaných stránek. Každý blok o 40 listech/80 stranách. Uvnitř bloku je plastová uzavíratelná kapsa a plastový pořadač na platební karty. Blok poslouží při cestách, turistům umožní zaznamenat itinerář cesty, umožnuje uschovat letenky, jízdenky nebo pas. Rozměry bloku (v x š): 19,5 x 12 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 74541 Záruka 2 roky
Motiv Pán prstenů

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty