• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Poznámkové nálepky Harry Potter: Kreslené Set 16 kusů (kus 8 x 4 cm set 16 x 20 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - set nálepek a doplňkové zboží z katalogu produktů s grafikou a licencí filmové a knižné série Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Set 16ti kusů (2 listy) poznámkových nálepek inspirované kresleními prvky z Harryho Pottera. Rozměry balení: 16,0 cm x 20,0 cm Rozměr nálepky: 8 x 4 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79602 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty