PowerA Trifold pouzdro na herní karty - Sonic (SWITCH)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Pouzdro na uložení herních karet
Noste až 24 herních karet Nintendo Switch v malém pouzdře, které se snadno vejde do tašky. Ideální pro nošení her na cesty nebo na herní večer ke kamarádovi. Je kompatibilní s pouzdry PowerA. Pouzdro se vejde do síťované kapsy na zip plnohodnotných ochranných pouzder PowerA pro Nintendo Switch. Obsahuje duální vložku pro kartu Micro SD. Přiložená vložka bezpečně pojme až dvě karty Micro SD v jednom ze slotů pro herní karty. Kompaktní tvar se vejde do každé tašky a je vybaven suchým zipem, který ho udrží bezpečně zavřený.

Parametry produktu

Katalog. číslo 88541 Záruka 2 roky
Motiv Sonic Platforma SWITCH
Výrobce PowerA

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty