Pokladnička Frozen II Ledové královtsví: Blue Forest (10 x 15 x 10 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, kovová pokladnička z katalogu výrobků s licencí a grafikou populární filmové pohádky Frozen. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Barevná kovová pokladnička s grafikou sester Elsy a Anny a sněhuláka Olafa v zimním období ze filmové pohádky Frozen. Pokladnička je vhodná pro každého menšího i většího fanouška, který si chce našetřit nějaké ty peníze. Rozměry misky (š-v-h): 10 x 15 x 10 cm Rozměry balení (š-v-h): 10 x 15 x 10 cm Materiál misky: 100% kov .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79828 Záruka 2 roky
Motiv Disney Ledové království (Frozen)

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty