• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Placky The Beatles: Yellow Submarine set 5 kusů (25 mm 38 mm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální placky z katalogu produktů s logem, obrázky a grafikou britské skupiny The Beatles. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Balení pěti kusů odznaků s grafikou slavné britské hudební skupiny The Beatles. Velikost placek: - průměr velkého odznaku: 38 mm - průměr malého odznaku: 25 mm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 71391 Záruka 2 roky
Motiv Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty