PDP Wired Controller - Arctic White (X1/XSX/PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Kabelový PDP herní ovladač pro Xbox a PC (Windows 10).
 
S bezplatnou aplikací PDP Hub můžete přiřadit tlačítkům vlastní funkce, přenastavit horní tlačítka, nastavit mrtvé zóny a mnoho dalšího, abyste se mohli přizpůsobit hře. Jednoduše upravte zvuk své hry a chatu pomocí ovládacích prvků zvuku umístěných na D-padu, takže nikdy nezmeškáte žádný okamžik. Komunikujte se svým týmem díky vestavěnému 3,5mm audio jacku nebo ztlumte mikrofon dvojitým klepnutím na tlačítko „funkce“. S 2,4 m dlouhým odnímatelným kabelem budete mít spoustu prostoru se pohodlně usadit na gauči. Sdílejte své pořízené snímky a videa snadno pomocí vyhrazeného tlačítka pro sdílení. PDP Gaming Wired Controller funguje na Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10 a je oficiálně licencovaným produktem.
  • speciální funkce
  • audio jack 3,5 mm
  • 2,4m odnímatelný kabel
  • regulace zvuku přímo na ovladači

Parametry produktu

Katalog. číslo 21957 Záruka 2 roky
Obal EN Platforma PC, Xbox One, Xbox Series X
Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty