Dětské LED hodinky Tlapková patrola ve velkofilmu - růžové

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

V kolekci Tlapková patrola najdete i roztomilé hodinky. Silikonový řemínek s grafikou Tlapková patrola. Pokud vaše dítě miluje svět pohádek, jsou tyto hodinky pro něj. Díky 12hodinovým časovým funkcím a režimu plného data (měsíc a den) bude super dobře vybavený, takže už se nikdy nepozdí. Tyto bateriově napájené hodinky jsou ideálním doplňkem, který si můžete vzít kamkoliv s sebou.

Parametry produktu

Katalog. číslo 86995 Záruka 2 roky
Motiv Tlapková patrola Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty