• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Oficiální trhací stolní kalendář 2022: Harry Potter (16 x 15 x 4 cm)

Oficiální trhací stolní kalendář 2022: Harry Potter (16 x 15 x 4 cm)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální stolní trhací kalendář s obrázky a fotografiemi filmových momentů a hrdinů kouzelnické ságy Harry Potter na rok 2022. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kalendář obsahuje legální kvalitní autorizované fotografie a obrázky. Stolní trhací kalendář formátu 16 x 15 x 4 cm s celkem 365 obrázky a fotografiemi hrdinů filmů kouzelnické ságy Harry Potter nebo citáty z filmů. Každý den si navíc můžete s novým obrázkem procvičit dny a měsíce v anglickém jazyce. Nebo se v angličtině zdokonalit překladem citátů a hesel. Papírové listy uloženy v plastovém, polohovacím korpusu. .

Parametry produktu

Katalog. číslo 64855 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty