• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Oficiální stolní kalendář 2024: The Beatles (20 x 17 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální kalendář na rok 2024 s licencí a licencí a grafikou slavné anglické rokové kapely The Beatles. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kalendář obsahuje výhradně schválené autorizované fotografie. Stolní kalendář na rok 2024 s fotografiemi slavné anglické hudební skupiny The Beatles. Formát kalendáře: 17 x 20 cm. Drátěná kroužková vazba. Obsahuje dva formáty měsíčního zobrazení dnů. Šesti jazyčné provedení: angličtina, španělština, italština, němčina, portugalština, francouzština .

Parametry produktu

Katalog. číslo 85883 Záruka 2 roky
Motiv Hudební

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty