NHL 2003 (PS2) (Bazar)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - 100% záruka.

 

 

 

NHL 2003 je již jedenáctým hokejem série NHL. Hlavní komentář namluvila dvojice Jim Hughson a Don Taylor. Již tradičně obsahuje hra 30 týmů z šesti divizí a 20 týmů národních. Obsaženy jsou stejné módy jako loni, až na výuku. Jmenovitě: přátelák, sezóna, playoff a turnaj.

Největší novinkou dílu je určitě trochu kontroverzní GameBreaker, dále možnost ovládat kličky a nastavit každé útočné lajně vlastní strategii. Schopnost GameBreaker získáte po vsítění několika gólů nebo vyhraných rvačkách a projevuje se tak, že váš tým začne hrát lépe a protihráč naopak ubere. Mezi další novinky patří to, že poslední minuta zápasu se odpočítá v reálném čase a možnost založit si přes internet účet u EA a získat tak přístup k diskuzím, statistikám, ligám atd. Z hlediska zpracování stojí asi za zmínku, vedle každoročně zlepšované grafiky a animací, lepší fyzikální vlastnosti puku.

Mezi změny k horšímu patří menu, které je nepřehledné a nejdou v něm ukládat přednastavené profily. Nelze nastavit schopnosti hráčů a brankářů zvlášť a zvýhodnit jeden tým lze jen na úkor druhého (nelze zvýšit/snížit schopnosti obou). Také hra ve středním pásmu se výrazně zjednodušila, zmizela možnost bruslení pozadu a byl předělán systém dorážek.

Parametry produktu

Katalog. číslo 71843 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ, EN Multiplayer Ano
Obal CZ, EN Platforma PS2
Výrobce EA Žánr Simulátory, Sportovní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty