• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Nástěnný kalendář 2024: Katy Perry (A3 29,7 x 42 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Neoficiální nástěnný dvanáctiměsíční kalendář zpěvačky Katty Perry na rok 2024. Tento kalendář je prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kalendář obsahuje legální fotografie, které však nejsou zpěvačkou/zpěvákem autorizovány a proto je kalendář deklarován jako neoficiální. Nástěnný kalendář A3 formátu (29,7 x 42 cm) s 12 fotografiemi zpěvačky. .

Parametry produktu

Katalog. číslo 84131 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty