• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Náramek Harry Potter: Kámen mudrců (obvod 20 cm)

Náramek Harry Potter: Kámen mudrců (obvod 20 cm)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální náramek z katalogu fashion a dárkových produktů s motivem a licencí populární knižní a filmové sci-fi ságy Harry potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Hnědý náramek s kamínkem vyvedený v motivu harry Potter: Sorcerers stone (Kámen mudrců) pro všechny fanoušky populární knižní a filmové ságy Harry Potter. Obvod náramku: Nastavitelný .

Parametry produktu

Katalog. číslo 73258 Záruka 2 roky
Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty