• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Minecraft Dungeons - Ultimate Edition (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Probojuj se novou akční adventurou, která je inspirovaná klasickými dungeony a celá je zasazená do jedinečného stylu Minecraft. Můžeš hrát společně se čtyřmi kamarády nebo si můžeš projít kobky statečně sám. Bojuj s novými hordami nepřátel napříč nabitými a rozmanitými úrovněmi plných pokladů, to vše ve snaze porazit zlého Arch-Illagera! Minecraft Ultimate Edition obsahuje navíc všech šest DLC a kosmetické předměty z rozšíření Hero Pass.

Minecraft Ultimate Edition obsahuje:
  • základní hru
  • všech šest DLC - Jungle Awakens
  • Creeping Winter
  • Howling Peaks
  • Flames of the Nether
  • Hidden Depths a Echoing Voi
  • kosmetické předměty z rozšíření Hero Pass – hrdinskou kápi, dva hráčské skiny a peta v podobě kuřete.
Probojuj se novou akční adventurou, která je inspirovaná klasickými dungeony a celá je zasazená do jedinečného stylu Minecraft. Můžeš hrát společně se čtyřmi kamarády nebo si můžeš projít kobky statečně sám. Bojuj s novými hordami nepřátel napříč nabitými a rozmanitými úrovněmi plných pokladů, to vše ve snaze porazit zlého Arch-Illagera!
 
Objev nové mocné zbraně a předměty, které ti pomohou porazit nemilosrdné hordy zlých nepřátel. Bojuj, nebo prchej přes kaňony, bažiny a samozřejmě – doly! Každý dobrodruh, ať už statečný nebo pošetilý, bude muset být připraven prozkoumat tento krásný kostkový svět! Tak honem, zařaď se!
 
HERNÍ OBSAH:
  • UNITE – Statečně procházej kobky sám nebo s přáteli. Můžeš hrát až ve čtyřech hráčích společně na jedné konzoli nebo online.
  • FIGHT – Použij útoky na blízko, na dálku nebo se obrň svým těžkým brněním, které tě ochrání. Přizpůsob si svou postavu a odemykej jedinečné předměty a vylepšení pro zbraně díky kterým získáš speciální útoky.
  • SURVIVE – Prozkoumej akční a bohaté úrovně - to vše ve snaze zachránit vesničany před zlým Arch-Illagerem.
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 63763 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motiv Minecraft
Obal EN Platforma PS4
Typ distribuce Krabicová Výrobce Mojang
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty