• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Polep na přední panel konzole - Carbon Silver (PS5)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Přizpůsobte si svou konzoli barevnými nálepkami, aby vaše PS5 vynikla. Samolepka je vyrobena z vysoce kvalitního přilnavého PVC materiálu, díky kterému se snadno se nanáší a odstraňuje bez zanechání zbytků lepidla. Žádné smršťování, žádné pokřivení.
  • přesné výřezy - volný přístup ke všem portům
  • k nanesení není třeba otevírat konzoli
  • kompatibilní se standardní i Digital edicí PS5
POZNÁMKA:
Před aplikací nálepky věnujte prosím čas vyčištění konzole od prachu a mastnoty. Nečistoty by mohly ovlivnit přilnavost lepidla a následnou kvalitu nanesení samolepky. 

 

Parametry produktu

Katalog. číslo 79679 Záruka 2 roky
Platforma PS5 Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty