• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Mattel Hot Wheels City: Attacking Shark Escape

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Projeď se parkovací garáží Hot Wheels™, ale dej si pozor na nebezpečného žraloka, který útočí požírá nic netušící autíčka! Herní set obsahuje tři body, které náhodně spustí žraloka, aby prorazil dráhu zhltnul projíždějící auto. Objev únikovou cestu, zamkni žraloka do klece osvoboď autíčka. Obsahuje jeden angličák Hot Wheels®. Barvy dekorace se mohou lišit.
Rozměry balení 56 36 11 cm (D Š)

Parametry produktu

Katalog. číslo 76154 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty