• Přepravci aktuálně doručují 2-3 pracovní dny
  • Garantované doručení do Vánoc při objednání do 17.12.2021
  • DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Marvels Guardians of the Galaxy (PC)

Marvels Guardians of the Galaxy (PC)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Marvel’s Guardians of the Galaxy byli vytvořeni ostříleným týmem Eidos-Montréalm kteří úzce spolupracovali s Marvel Entertainment a poskytli tak originální a autentický zážitek inspirovaný více než 50 lety tradice Guardians of the Galaxy. Tento jedinečný příběh, inspirovaný komiksy, vezme hráče na bouřlivou cestu napříč vesmírem, protože Peter Quill a Strážci se neúmyslně stanou první i poslední obranou linií galaxie.

Nažhav Star Lordovi tryskové boty a užij si divokou jízdu vesmírem v tomto novém pojetí Marvel’s Guardians of the Galaxy. S nepředvídatelnými Strážci po tvém boku se budeš probojovávat z jedné výbušné situace do druhé, s originálními i známými postavami ze světa Marvelu, kteří se přidají do boje o osud vesmíru.

Ovládni dynamický bojový styl Star Lorda, abys vyhnal nepřátelé pomocí svých Elemnt Blasterů a využil jedinečných schopností každého ze Strážců. Jako samozvaný vůdce Strážců Galaxie se hráči také zapojí do vybraných dialogů a interakcí mezi Quillem a Strážci, které posílí vazby v této nefunkční rodině.
 
  •  Komiksový příběh: Jedinečný příběh, inspirovaný komiksy, vezme hráče na bouřlivou cestu napříč vesmírem
  •  Známé postavy: Se strážci po svém boku se budeš probojovávat z jedné výbušné situace do druhé, s originálními i známými postavami ze světa Marvelu, kteří se přidají do boje o osud vesmíru.
  •  Pořádná akce: Připrav se na odvážnou akční adventuru z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální příběh a elektrizující hratelnost pro jednoho hráče.
  •  Podmanivý soundtrack: Guardians of the Galaxy by nebyli úplní bez zabijáckého soundtracku s klasickými hity z 80. let.


Parametry produktu

Katalog. číslo 55895 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PC Typ distribuce Krabicová
Výrobce Square Enix Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty