• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Hračka Marvel Spider-Man Crawl and Blast Spider Vehicle

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Crawl 'N Blast Spider dokáže více než jen urychlit záchrannou misi! Tato sada obsahuje i pohyblivou figurku Spider-Mana, kterou lze umístit do Crawl 'N Blast Spider auta. Naplňte odnímatelnou Spiderovu hlavu vodou a aktivujte funkci střílení vody stisknutím tlačítka! Autíčko Spider-Man může také odpalovat přiložené pavučinové projektily.

Zatlačte na vozidlo a sledujte, jak se všech 8 nohou pohybuje a auto se plazí jako pavouk. Představte si, že porazíte Spider-Manovy nepřátele tím, že je zajmete klešťovým sevřením! Tato hračka Spider-Man je skvělým dárkem pro fanoušky pavoučího muže od 4 let!
 
VODNÍ STŘÍKAČKA: Oddělte Spiderovu hlavu a naplňte ji vodou. Znovu připevněte a stiskněte tlačítko za Spiderovou hlavou, abyste aktivovali funkci vodního proudu
 
STŘÍLEJTE PAVUČINU: Crawl 'N Blast Spider obsahuje 2 projektily z pavučiny! Pro aktivaci stiskněte tlačítka na odpalovačích
 
PAVOUČÍ PLAZENÍ: Tlačte do auta, aby se všech 8 nohou pohybovalo a auto se plazilo jako skutečný pavouk!
 
CHYŤTE PADOUCHY: Otevřete Spiderovy přední kleště a uchopte padouchy, aby je Spider-Man mohl porazit!
 
OBSAHUJE AKČNÍ POSTAVU SPIDER-MAN: Crawl 'N Blast Spider obsahuje figurku Spider-Mana s 9 body artikulace pro možnost pózování

Parametry produktu

Katalog. číslo 86384 Záruka 2 roky
Motiv MARVEL, MARVEL Spiderman, MARVEL Superheroes Věk od 4+
Výrobce Hasbro

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty