Mario Kart 8 Deluxe (kód) + Nintendo Switch Online 3-month Individual Membership (SWITCH)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Upozornění! Krabička obsahuje pouze kód ke stažení hry..

Vydejte se na cestu s Mario Kart 8 a hrajte kdykoli a kdekoli díky konzoli Nintendo Switch! Závodte nebo bojujte se svými přáteli v přepracovaném bitevním režimu na nových i vracejících se bitevních tratích. Hrajte offline až ve 4 hráčích v rozlišení 1080p při hraní v režimu TV. Inklingové se navíc objevují jako zcela noví závodníci spolu s vracejícími se oblíbenci, jako jsou King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.!
  • kód ke stažení hry Mario Kart 8 Deluxe (ke stažení je nutné mít internetové připojení)
  • 3měsíční předplatné služby Nintendo Switch Online (kód)

Parametry produktu

Katalog. číslo 76806 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motiv Mario
Multiplayer Ano Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
Výrobce Nintendo Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty