• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Mafia II + 3 DLC, česky (X360) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - záruka 6 měsíců.
Po těžkém válečném zranění ve druhé světové válce se vracíš domů do Empire Bay, města, kde se zločinci, mafiáni a lichváři téměř koukají na tebe z každého rohu. A co víc, po návratu zjistíš, že tvá sestra a matka se dostaly do pasti nepoctivého lichváře, který po nich vymáhá obrovskou sumu peněz. Rozhodneš se tedy situaci řešit svým způsobem - tvrdě a nekompromisně. Čeká tě spousta výzev, kdy budeš muset prokázat svou loajalitu italské mafii, získat si jejich respekt a zajistit bezpečnost své rodiny.
 
Ponoř se do hlubokého a poutavého příběhu, který Mafia II nabízí. Se zraněným vojákem, který se snaží znovu najít své místo ve světě, objevíš, že Empire Bay je teď úplně jiné místo, než bylo dřív.
 
Empire Bay, otevřený svět plný možností, čeká na tebe! S 14 čtverečními kilometry mapy k prozkoumání, hra zachycuje atmosféru a dobové prvky města s výjimečnou přesností.
 
A nezapomeň na českou preciznost! Tým 2K Czech se opravdu snažil o každý detail, od oblečení a zbraní až po auta a hudbu, která ti vtáhne do doby, jakou jsi ještě nezažil.

Parametry produktu

Katalog. číslo 88911 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ Obal CZ, PL
Platforma X360 Výrobce 2K Games
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty