• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Lampička Harry Potter - Hedvika

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Roztomilou lampičku sovy Hedviky, věrné kamarádky Harryho Pottera teď můžete mít doma i vy! Překrásná dekorace se může stát výborným doplňkem domácnosti každého čaroděje. Lampička je napájena lithiovou baterií, která se dobíjí micro USB kabelem. Sova Hedvika je vhodná jako noční světlo pro děti nebo jako mood light k dokreslení kouzelné atmosféry.

Parametry produktu

Katalog. číslo 67006 Záruka 2 roky
Výrobce ABYstyle

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty