• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Kšiltovka Pokemon: Pikachu Wink (nastavitelná)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální kšiltovka a doplňkové zboží z fashion katalogu produktů s logem a grafikou japonského animovaného seriálu Pokémon. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní černo-žlutá baseballová kšiltovka s grafikou Pokémona, na zadní straně má plastový řemínek, který slouží k nastavení velikosti. Kšiltovka má plyšový kšilt a ze zadní strany je síťkovaná. Komentář a fotografie vytvořil dovozce a distributor uvedenéhozboží, společnost Curepink distribuce s.r.o. .

Parametry produktu

Katalog. číslo 56703 Záruka 2 roky
Barva žlutá Motiv Pokémon

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty