• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Kovová tabulka 60 years Carrera 5 (21140)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Kovová tabulka k výročí 60ti let autodráh Carrera - 60 years Carrera 5 (21140)

Retro kovové panely se dodávají v pěti různých motivech a vezmou vás na cestu časem přes 60 let Carrery. S kovovými plaketami si můžete do svého domova vnést kousek tradice a zároveň doma oslavit naši společnou lásku k motorsportu! Rozměry 50x40cm. Unikátní Design - Každá tabulka je navržena s důrazem na detail, aby co nejvíce odrážela historii a vášeň spojenou s Carrerou, čímž dodá vašemu prostoru jedinečný charakter. Cesta časem - S pěti různými motivy si můžete prohlížet a připomínat 60 let legendy v motorsportu, což přináší nejen krásnou dekoraci, ale i historickou hodnotu. Kvalitní Materiál - Vyrobena z kvalitního kovu, tato tabulka je odolná a navržena tak, aby vydržela test času, což z ní činí investici, která vám bude dělat radost mnoho let. Perfektní dárek - Pro fanoušky motorsportu, historie nebo jednoduše pro ty, kteří ocení unikátní a smysluplnou dekoraci, je tato kovová tabulka ideálním dárkem. Oslava Lásky k Motorsportu - Nechte každého, kdo vstoupí do vašeho domova, vědět o vaší vášni pro rychlost a adrenalin. Tato tabulka je dokonalou oslavou vaší lásky k motorsportu a zároveň elegantním doplňkem vašeho interiéru. Nenechte si ujít šanci vlastnit tento exkluzivní kousek historie, který přináší nejen estetickou, ale i emocionální hodnotu do vašeho domova.

Parametry produktu

Katalog. číslo 89096 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty