• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Keramický hrnek Paw Patrol Tlapková patrola: Icons (objem 315 ml)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, keramický hrnek z katalogu výrobků s grafikou a licencí kanadského animovaného televizního seriálu Tlapková patrola (PAW Patrol). Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Bílý keramický hrnek s grafikou hlavních pejsků Chase, Marshalla a Rubbla. Hrnek je vhodný pro všechny menší i větší fanoušky a vedoucí své vlastní Tlapkové patroly. Objem hrnku: 315 ml Materiál hrnku: 100% keramika Rozměry balení (š-v-h): 9 x 10 x 12 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79818 Záruka 2 roky
Barva bílá Motiv Tlapková patrola

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty