• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Juiced (PS2) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - 100% záruka.

Hra Juiced v sobě snoubí hluboce propracovanou možnost úpravy vozů a autenticitu skutečného závodu v ulicích, se svou specifickou taktikou a kulturou. Můžeš usednout za volant téměř 50 licencovaných vozů. Real-time úpravy ti umožní tvého plechového miláčka vylepšit stovkami autentických dílů, s jejichž pomocí můžeš stvořit více než 7,2 biliónů unikátních kombinací. Při hře více hráčů tě čeká úžasná akce, kde vůbec poprvé můžeš tvořit i tým posádek a společně závodit o udržení svého postu.

Parametry produktu

Katalog. číslo 78444 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS2 Výrobce THQ Nordic
Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty