• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Hyperkin Xenon Wired Controller for Xbox Series/One or Windows 11/10 - White (X1/XSX/PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Hyperkin znovu vytvořil ovladač pro Xbox 360 jako oficiálně licencovaný ovladač pro Xbox, kompatibilní s Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10|11 PC. Xenon obsahuje přesné analogové spouště, tlačítko pro sdílení pro Xbox Series X|S, vibrační odezvu pro realistické zážitky, 3,5mm jack pro sluchátka a odnímatelný 10 stop dlouhý kabel Type-C. Xenon vás zavede zpět do roku 2005, kdy jste se svými kamarády strávili noci plné zábavy.

Parametry produktu

Katalog. číslo 88953 Záruka 2 roky
Barva bílá Platforma PC, X360, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty