• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

HORI RWA - Racing Wheel Apex (PS4/PS5/PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

HORI přináší tu nejlepší kvalitu, mnoho možností přizpůsobení a autentickou závodní simulaci s Racing Wheel APEX. Tým designerů HORI přináší všechny vlastnosti a kvalitu závodního volantu v reálné velikosti za dostupnou cenu.

Masivních 270 stupňů otočení, plně programovatelný a nastavitelný, vibrační zpětná vazba.
Kompatibilní s PS5, PS4 a PC.

Racing Wheel APEX lze bezpečně upnout na váš stůl nebo stojan na závodní volant pomocí robustních svorek a ocelových dílů. Pedály reálné velikosti jsou vyrobeny tak, aby vydržely co nejvíce. Změňte poměr otáčení z 270 stupňů na 180 stupňů za chodu a dolaďte další nastavení, jako je mrtvá zóna, citlivost pedálů a další. Projeďte cílovou páskou se zcela novým RWA: Racing Wheel APEX pro PlayStation 5, PlayStation 4 a PC. Oficiálně licencováno společností Sony.
  • kompatibilní s PlayStation 5, PlayStation 4 a PC
  • závodní volant a pedály reálné velikosti optimalizované pro autentickou závodní simulaci
  • poloměr otáčení 270 stupňů s nastavitelnými možnostmi výstupu
  • upevněte volant pomocí robustního upínacího systému
  • oficiálně licencováno společností Sony

Parametry produktu

Katalog. číslo 67325 Záruka 2 roky
Obal EN Platforma PC, PS4, PS5
Výrobce HORI

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty