• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Hasbro Family Fun Pack (X1)

Hasbro Family Fun Pack (X1)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

HasbroFamilyFunPack je balíček zábavných her pro celou rodinu, obsahuje hry Boggle, TrivialPursuitLive!, Monopoly Plus a Risk. Boggleprověří vaše schopnosti v hledání slov, TrivialPursuitLive! vás vtáhne do televizní show, kde musíte před ostatními hráči prokázat hloubku znalostí, ve hře Monopoly Plus budete budovat své 3D město uprostřed hracího pole klasické stolní hry a nakonec moderní podání hry Risk, kde jde o světovou nadvládu, to vše naleznete v kolekci HasbroFamilyFunPack.


Parametry produktu

Katalog. číslo 15946 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Xbox One Výrobce Hasbro
Žánr Rodinné

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty