• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

GameSir T4 Mini Multi-platform Gaming Controller

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Mini tvar pro menší ruce a cestovatele

 
Je pro vaše prsty mezi tlačítky příliš mnoho prostoru? Nedostačuje váš úchop? Zde se vám ovladač moc velký a těžký, zejména při dlouhodobém sezení a hraní? Pak je načase, abyste přehodnotili velikost gamepadu a zbavili se nepohodlí a bolesti při hraní pomocí T4 Mini. Miniaturní velikost T4 Mini (D 5,63'' × Š 3,27'') umožňuje menším rukám držet ovladač pohodlněji a s menší únavou rukou. Budete schopni hrát se správnou velikostí lépe a déle. Navíc je díky přístupnosti miniaturního ovladače snazší hrát společně s celou rodinou doma nebo si jej vzít na cesty.
 
 
 

Perfektní pro Switch a Switch Lite i větší radost při hraní ve více hráčích

 
T4 Mini přejde do režimu automatického spánku po vypnutí obrazovky konzole Switch, čímž se snadněji zachová životnost baterie bez nutnosti ručního spouštění. Mezitím jediné tlačítko určené pro probuzení konzole Switch umožňuje kdykoli bezproblémově zapnout Switch, i když chcete jen rychle spustit jen jedno herní kolo pro osvěžení po dlouhém pracovním dni, či dělat něco jiného.
 
 
 

Zreálnění her

 
A. T4 Mini je vybaven šestiosým gyroskopem, takže hráči mohou dosáhnout nebo kombinovat více pohybových vstupů, jako je naklánění a otáčení, což umožňuje aktivnější a pohlcující interakce ve hrách s pohybovým ovládáním pro Switch.
 
B. Asymetrické duální motory vytvářejí rozdílné a nemonotónní vibrační efekty na levém a pravém úchopu, čímž poskytují včasnou, kombinovanou a živou vibrační zpětnou vazbu, zejména v závodních, bojových a střílecích hrách.
 
 
 

Vícenásobné nastavení turba, uživatelsky přívětivé pro všechny uživatele

 
Nastavení Turbo dokáže rychle provádět akce střelby, aniž byste museli neustále tvrdě mačkat tlačítka, čímž se zbavíte únavy prstů a zároveň ochráníte svůj gamepad. T4 Mini je vybaven několika flexibilními nastaveními Turbo, která vám umožní maximálně přizpůsobit Turbo. Na T4 Mini můžete nastavit ruční Turbo, automatické Turbo, Turbo zrušení jedné klávesy a Turbo zrušení všech kláves. Různí hráči tak mohou plnit různé herní strategie v různých hrách a dosáhnout tak dokonalého herního zážitku.
 
 
 

Nastavitelné režimy podsvícení, zářte více podle svého

 
4 typy podsvícení joysticků umožňují, aby váš gamepad zářil podle vašich představ, nebo aby nesvítil. Přizpůsobením barvy a režimu podsvícení lze také vytvořit různou herní atmosféru v různých scénářích, ať už napjatých, nebo relaxačních, díky čemuž se více ponoříte do herního světa.
 
 
 
Ve hře Flipped se říká: "Ale jednou za čas se najde někdo, kdo je duhový, a když se najde, nic se mu nevyrovná." A když se najde, nic se mu nevyrovná. Zde v T4 Mini můžete také najít duhu, a to třemi způsoby (statický / cyklus / dech). Ať vám to přinese štěstí při hraní.
 
 
 
A. Statická (9 volitelných barev, modrá, červená, zelená, žlutá, azurová, oranžová, fialová, růžová a barva duhy).
 
B. Dechový cyklus s 8 barvami
 
C. Duhové dýchání
 
D. Vypnuto
 
 
 

Kompatibilita s více platformami

 
Jak bylo zmíněno na začátku, T4 Mini se skvěle hodí pro Switch. Ale tím to nekončí. Má také širokou kompatibilitu s telefony se systémem Android, iOS a PC, s nimiž můžete snadno přepínat mezi různými platformami a užít si více zábavy, aniž byste museli složitě měnit ovladače za jiné.
 
 
 

Skvělá kompatibilita her

 
Menší neznamená méně funkcí nebo vlastností. Alespoň v případě T4 Mini tomu tak je. Po připojení k menším zařízením, jako jsou telefony se systémem Android a iOS, se jeho kompatibilita s hrami neztenčuje. Hráči se systémem IOS si mohou vychutnat hry MFi & Apple Arcade a hráči se systémem Android zase volně hrát hry s podporou HID.
 
 
 

Skvělá výdrž baterie, zábava nikdy nekončí

 
T4 Mini se plně nabije přibližně za 3 hodiny. Vestavěná baterie s kapacitou 600 mAh umožňuje po plném nabití hrát přibližně 10 h. Úsporná konstrukce režimu automatického spánku navíc zajišťuje energii baterie a delší herní zábavu.

Parametry produktu

Katalog. číslo 77722 Záruka 2 roky
Platforma PC, SWITCH

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty