• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Funko Advent Calendar: Marvel Holiday 2022

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Posuňte své svátky do nových výšin s adventním kalendářem Funko Marvel!

24 jedinečných Funko Pocket Pops, jedna pro každý den do Vánoc. Otevřete malá dvířka a odhalte mnoho ze svých oblíbených postaviček vesmíru Marvel oblečených v tom nejlepším svátečním oblečení. Každá figurka přidává svému typickému vzhledu slavnostní šmrnc, díky čemuž jsou tito hrdinové a padouši skvělým doplňkem vaší vánoční výzdoby. Kdo se spojí, aby se připojil k vašim oslavám?
  • Pocket Pop! sběratelské figurky se liší výškou v závislosti na charakteru - maximální výška figurky je přibližně 5,7 cm
  • vhodné od 3 let

Parametry produktu

Katalog. číslo 72385 Záruka 2 roky
Motiv MARVEL Avengers, MARVEL Captain America, MARVEL Spiderman, MARVEL Superheroes Věk od 3 let
Výrobce Funko

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty