• Přepravci aktuálně doručují 2-3 pracovní dny
  • Garantované doručení do Vánoc při objednání do 17.12.2021
  • DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Forza Horizon 5 (X1/XSX)

Forza Horizon 5 (X1/XSX)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Pořádej dechberoucí expedice do překrásných krajů Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě. Prozkoumej krásný svět plný protikladů. Objev živoucí pouště, husté džungle, historická města, skryté ruiny, nedotčené pláže, obrovské kaňony a vysokou sopku se sněhovou pokrývkou.

Otevřený svět
Ponoř se do propracované kampaně se stovkami výzev, které tě budou odměňovat za to, že se budeš věnovat svým zálibám. Poznáš nové postavy a rozhodneš o tom, jak dopadnou jejich mise v Horizonu.

Pořádné výzvy
Zúčastni se úžasných událostí za různého počasí, třeba v obrovských písečných nebo silných tropických bouřích. Jedinečné dynamické sezóny Mexika každý týden mění herní svět. Budou přibývat nové události, výzvy, odměny a oblasti, které budeš moct prozkoumávat.

  • Rozsáhlá prostředí: Přes živoucí pouště, bohaté džungle, historická města, skryté trosky, nedotčené pláže rozlehlé kaňony až po sopku se zasněženým vrcholem tyčícím se do oblak.
  •  Měnící se svět: Vydej se na výpravy v pestrém a neustále se měnícím otevřeném světě se zábavným ježděním a závoděním bez hranic v mexické krajině se stovkami nejlepších aut světa.
  •  Nevyzpatatelné počasí: Překonej rozmary mexického klimatu, kde se roční doby střídají každý týden.
  •  Horizon Arcade: Dej se do hromady s dalšími hráči a vydej se do Horizon Arcade, kde si užiješ spoustu zábavných a ujetých výzev.

Parametry produktu

Katalog. číslo 62744 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit., EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma Xbox One, Xbox Series X
Typ distribuce Krabicová Výrobce Microsoft
Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty