FIFA 17 (X360)

FIFA 17 (X360)
Obrázek se nemusí shodovat se specifikací produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Výrobce EA Sports
Záruka 2 roky
Katalog. číslo 17244
Jazyk hry EN
Žánr Sportovní
Obal a manuál EN
Multiplayer Ano
Platforma X360
Typ Novinka
Druh Hra
Výrobce EA Sports
Typ distribuce Krabicová
cena: 498 Kč
není skladem
zasíláme za 14 prac. dní
+ Náhradní gumičky s fotbalovým motivem (+49 Kč)
Uvedená cena je vč. 21% DPH. Ceny v e-shopu a při nákupu prodejně se liší.
Dárek k objednávce

Hra FIFA 17 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak ji hrajete, soutěžíte v ní a co při tom prožíváte. FIFA 17 vás díky sofistikovaným funkcím nového enginu ohromí autentickým fotbalovým zážitkem. Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouze ve hře. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti.

Co je režim FIFA Ultimate Team (FUT)?

EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team je obrovská onlinová komunita hráčů, kteří si budují a řídí vlastní fotbalové týmy nejlepších hráčů světa a soutěží s nimi ve hře FIFA 17. Přidejte se k více než 15 miliónům fandů a přijměte výzvu v podobě vybudování vlastních mužstev složených ze superhvězd světové kopané. Ty můžete prostě jen získávat, ale také kupovat, prodávat či směňovat s dalšími hráči režimu Ultimate Team. Postavte si svůj tým snů a vyzvěte s ním týmy svých přátel kdykoli budete chtít. Vytvořte si vícero různých mužstev a veďte je v soutěžích online či v sólo turnajích pro jednoho hráče. Všechny soutěže se při tom dynamicky aktualizují každý týden.  

Co je hráč na hostování pro FIFA Ultimate Team?

Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste měli ve svém týmu špičkového fotbalistu? V režimu FIFA Ultimate Team si budete moct vyzkoušet na omezený počet zápasů některé z nejžádanějších hráčů ve hře.  

Co je Draft v režimu FIFA Ultimate Team?

Draft FUT je úplně nový způsob hraní režimu FIFA Ultimate Team! Draftujte si tým a vyzvěte soupeře v turnaji, kde vás čekají ceny v podobě mincí, balíčků a dalších předmětů. Otestuje své schopnosti budování týmu, protože na každou pozici v sestavě budete mít k dispozici na výběr jen pět hráčů. Rozhodovat se budete muset na základě individuální kvality hráče, nebo jeho vhodnosti z hlediska týmové souhry. Postupně můžete získat stále lepší odměny za zápasy, a pokud se vám podaří vyhrát čtyři v utkání řadě, dočkáte se těch nejlepších!  

Co je EA Sports Football Club (EASFC)?

Je to fotbalová sociální síť. Získáváte v ní odměny, vylepšujete svou úroveň, bavíte se u výzev a jste v kontaktu s přáteli. Vše ve hře FIFA 17 se poměřuje, zaznamenává a sděluje prostřednictvím EA SPORTS Football Clubu. Za získané odměny si fanoušci mohou odemknout předměty z Katalogu Football Clubu a vylepšovat si svůj status při zdolávání cesty na úroveň číslo 100.  Kořením EA SPORTS Football Clubu jsou pravidelné výzvy na základě skutečných fotbalových událostí, a FIFA 17 proto věrně odráží dění během celé sezóny. 

Blitz The League (X-360)
Netradiční pohled do zákulicí NFL díky napínavému příběhu vloženému do...
398 Kč
NBA Street Homecourt (X-360)
NBA Street Homecourt je sportovní pouliční basket , představený původn...
199 Kč
NBA Live 10 (X-360)
Na přebalech letošní NBA Live 10 se stane centr týmu Orlando Magic Dwi...
749 Kč
Madden NFL 10 (X360)
Madden NFL 10: Zažijte opravdu adrenalinové zápasy v nejnovější verzi ...
579 Kč
Major League Baseball 2K11 (X360)
Vyberte se na baseballový zápas a přitom zůstaňte doma. MLB 2K11 už ne...
509 Kč
Akce extra levné hry