F1: Championship Edition (PS3) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - stav odpovídá použitému zboží. Bazar - jedná se o použitý kus - záruka 6 měsíců.

Zážitek nové generace:

  • detaily ve vysoké kvalitě,
  • plně prostorový zvuk,
  • náročné okruhy a propracované monoposty.


Plus: autentické poškození vozidel, garantuje nejrealističtější zážitek ze závodů nejrychlejších strojů na světě.

Toto je nejblíže, jak se k těmto mašinkám dostaneš. Skutečný realismus: vychutnej si napětí z GRAND PRIX v zahřívacích kolech, interaktivních zastávkách v boxech, závoď podle oficiálních pravidel a připrav se na nečekané kolize a nehody.

Zažij to, co ze závodů FORMULA ONE dělá jeden z nejvíce vzrušujících motoristických sportů na planetě.

Tato hra jako první přináší do vašich domácností kvalitu zobrazení, která se dá bez jakýchkoli pochybností označit jako fotorealistická. Poprvé se podařilo přiblížit digitální zábavu skutečné realitě filmových přenosů, a to díky úžasnému výkonu Playstation 3. Pokuď si Playstation 3 připojíte k televizoru s podporou High Definition zobrazení, tak zažijete unikátní pocit, jaký doposud nemohl mít žádný virtuální jezdec. A díky mnoha vylepšením, jako online multiplayer nebo implementované kolize monopostů si tuto zábavu budete užívat více jako opravdové televizní přenosy.
Tomu věřte.

Tento titul nabízí všechny oficiální vozidla, jezdce, tratě, statistiky, technické zázemí a dokonce i komentátory za rok 2006 díky jedinečné licenci FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP včetně Scuderia Torro Rosso, Super Aguri F1 Team a Midland F1 Racing. Nosný koncept hry je převzat z poslední formule na PlayStation 2, ale přidává k němu mnohé vylepšení a dlouho očekávanou online podporu. Zajímavá je i podpora pohybových senzorů ovládače SIXAXIS.

Pokud vás lákají závody s přáteli v rychlosti nad 300 km/hod, tak
je tato hra pro vás tou nejlepší volbou.

Parametry produktu

Katalog. číslo 87719 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motiv Formule 1
Multiplayer Ano Obal EN
Platforma PS3 Typ distribuce Krabicová
Výrobce Sony Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty